Profil

» Profil « (1) | Sekapur Sirih (1)




SENARAI NAMA PEGAWAI DAN EXCO

MAJLIS GURU BESAR SABAH


Penaung      :     Y. Bhg Datuk Dr. Hj. Muhiddin b. Yusin Pengarah Pelajaran Negeri Sabah
Penasihat 1      :     Pn. Hjh. Maimunah bt. Hj. Suhaibul Timbalan Pengarah Pelajaran Negeri Sabah
Penasihat 2      :     En. Raisin b. Saidin Ketua Sektor, Sektor Pengurusan Sekolah
Pegawai Perhubungan      :     Pn. Zainun bt. Johari Penolong Pengarah Unit Rendah, SPS
Pegawai Meja      :     En. Adzrose Naidi Gamanie Penyelia Sektor Pengurusan Sekolah
Yang Dipertua      :     En. Lasmin b. Majini SK Dalit, Keningau
Timbalan Yang Dipertua      :     En. Abd. Ghapar b. Abd. Majid SK Rancangan, Klias, Beaufort
Naib YDP I      :     En. Andrew Gedeon SK Laya-laya, Tuaran
Naib YDP II      :     En. Selamat b. Omar Sk Pekan Kota Belut
Setiausaha Agung      :     En. Yusoff b. Minin SK Kimanis, Papar
Pen. Setiausaha Agung      :     En. Asung Japril @ Julpulai SK Pekan Kudat 2, Kudat
Bendahari      :     En. Patrick J. Paunil SK St. David, Toboh, Tambunan
Exco Kota Kinabalu      :     En. Hambali b. Hj. Shuib SK Kolombong
Exco Tuaran      :     En. Augustine Asing SK St. James Tenggilang
Exco Penampang      :     En. Kasnullah Mangun SK Sugud
Exco Kota Belud      :     En. Musi b. Mungkim SK Pinpaton
Exco Ranau      :     En. Saili Masri SK Miruru
Exco Kudat      :     En. Abd. Hassan b. Abd. Katam SK Gumandang
Exco Pitas      :     En. Harun Durabi SK Danduan
Exco Kota Merudu      :     En. Abd. Rahman bin Hj. Odis SK Tandek
Exco Papar      :     Pn. Sabella Alexsius SK Mary Limbahau
Exco Beaufort      :     En. Ahmad b. Hj. Bidin SK Saga-saga
Exco Sipitang      :     En. Asli b. Moksin SK Pekan Sepitang
Exco Kuala Penyu      :     Tn. Hj. Zaini b. Hj. Apong SK Lambadan
Exco Tenom      :     En. Hussin b. Basir SK Masanoi
Exco Tambunan      :     En. Jimis @ James b. Kodau @ Kadau SK Nambayan
Exco Nabawan      :     En. Joseph Antaing Elloh SK Sepulut, Pensiangan
Exco Keningau      :     En. Mohd Jimin Abdullah SK Sinulihan
Exco Sandakan      :     En. Juani b. Lius SK Gas
Exco Beluran      :     En. Zakaria Abdullah SK Moynod
Exco Telupid      :     En. Alim Yukim SK Gabungan
Exco Kinabatangan      :     Tn. Hj. Awang b. Hj. Alan SK Kuala, Suan Lamba
Exco Lahad Datu      :     En. Gimson Abdan SJK Batu 6 1/2, Segama
Exco Semporna      :     Tn. Hj. Mohd. Sah b. Hj. Hassan SK Pekan Semporna
Exco Kunak      :     En. Nulhakim b. Hj. Saman SK Pekan Kunak
PENGERUSI BIRO KHIDMAT PROFESIONAL      :     En. Selamat b. Omar
PENGERUSI BIRO SOSIAL DAN KEBAJIKAN      :     En. Asung Japril
PENGERUSI BIRO JAMINAN KUALITI      :     Abd. Ghapar b. Abd. Majid
PENGERUSI BIRO PEMBANGUNAN AKADEMIK      :     En. Andrew Gedeon
PENGERUSI BIRO EKONOMI      :     En. Patrick J. Paunil
PENGERUSI BIRO SUKAN DAN KEBUDAYAAN      :     En. Hacho Darman